Jak dbać o akcesoria

Pielęgnacja poszczególnych materiałów:

  • tkanina wodoodporna – poliestrowa tkanina impregnowana, jest łatwa do utrzymania w czystości i bardzo wytrzymała. Można ją czyścić ręcznie, mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, większe zabrudzenia na jasnych wzorach można wyprać ręcznie lub w pralce w niskiej temperaturze do 30°C (pranie w pralce tylko w przypadku nerek!). Ciemne wzory czyścić tylko ręcznie.
  • eko-skóra – materiał odporny na zabrudzenia, można go wyczyścić używając wilgotnej szmatki z użyciem delikatnego środka czyszczącego, wodoodporność określona w opisie produktu.
  • welur – tkanina jest łatwa do utrzymania w czystości i wytrzymała,  lekkie zabrudzenia wyczesywać szczotką, większe zabrudzenia można prać ręcznie lub w pralce w niskiej temperaturze do 30°C (pranie w pralce dotyczy tylko nerek).
  • bawełna – miękka naturalna tkanina, można ją prać w pralce w temperaturze do 40°C z użyciem delikatnych środków piorących. Mniejsze zabrudzenia można przetrzeć mokrą szmatką, nie pocierając nadmiernie.
  • woskowana bawełna – mocna, gruba naturalna tkanina nasączona woskiem, dzięki któremu ma właściwości wodoodporne. Należy czyścić ją ręcznie z użyciem delikatnego detergentu. Po pewnym czasie użytkowania, aby utrzymać wodoodporne właściwości, zalecam ponowną aplikację wosku.
  • tkanina tapicerska – odporna na uszkodzenia i przecieranie, czyścić ręcznie delikatnym środkiem czyszczącym.

 

NA wszystkie PRODUKTY DAJę 2 LATA GWARANCJI

Wierzę w to, co robię i stawiam przede wszystkim na wysoką jakość komponentów, które wybieram do pracy. Wybieram materiały, metalowe półfabrykaty i nici najlepszej jakości, które gwarantują długie życie nerek i plecaków.

Jeśli w trakcie używania moich akcesoriów zauważyłaś/zauważyłeś coś niepokojącego – skontaktuj się ze mną! W ramach gwarancji wykonuję naprawy moich akcesoriów oraz wymianę pasków do nerek za darmo. Jeśli czas gwarancyjny upłynął, a akcesoria wymagają naprawy, nie przejmuj się – koszty naprawy nie będą wysokie, obiecuję!