Wysyłka

Wysyłka InPostem

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 8:00 danego dnia roboczego, nadaję w tym samym dniu. Dotyczy to zarówno wysyłek paczkomatowych, jak i kurierskich.

Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 8:00 danego dnia roboczego, nadaję w kolejnym dniu roboczym.

Paczki InPostu nadaję codziennie, od poniedziałku do piątku.

Piątkowe paczki paczkomatowe nadaję Paczką w Weekend, co oznacza, że przed końcem weekendu będziesz mógł/mogła cieszyć się z zamówienia.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka jest opcją, z której możesz skorzystać przy składaniu zamówienia (przez sklep internetowy www.jatutylkoszyje.com.pl) o wartości minimum 200zł. Takie zamówienie wyślę do wskazanego przez Ciebie paczkomatu InPost zgodnie z planem wysyłek InPost (patrz wyżej).

WYSYŁKA POCZTĄ POLSKĄ

 

Paczki wysyłane Pocztą Polską nadaję tylko raz w tygodniu. Graniczną dla tygodnia wysyłkowego datą jest środa, godzina 11:00. 

Wysyłka zagraniczna dotyczy jedynie nerek (każdego rozmiaru) oraz kosmetyczek.

Wynika to z ograniczenia opakowaniem –  zamówienia zagraniczne pakuję w dużą kopertę bąbelkową, a do żadnego z dostępnych rozmiarów nie wchodzi plecak. Sprawdzałam 🙂

Plecaki wysyłam tylko w kartonie, paczka ma do 1kg wagi. Jeśli bardzo chcesz wysłać plecak za granicę, cenę łatwo znajdziesz w cenniku Poczty Polskiej:

https://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html