Przejdź do treści

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego www.jatutylkoszyje.com.pl

  1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady, cel i czas przetwarzania danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z usług sklepu internetowego www.jatutylkoszyje.com.pl

  1. Administratorem danych osobowych zawartych w sklepie internetowym jest

osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Ja tu tylko szyję Ewa Dettlaff z siedzibą ul. Grudziądzka 14, 87-200 Wąbrzeźno, NIP 8781801442 REGON 365861736.

  1. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika w celu realizacji zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego oraz w celu kontaktu Sprzedawcy z Klientem w celu uzupełnienia danych np. w przypadku błędnego numeru telefonu lub braku numeru mieszkania.
  2. Sklep internetowy realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  2. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
  1. Dane osobowe pozostawione w sklepie internetowym są używane do realizacji zamówień, w tym przekazywane przewoźnikom Poczty Polskiej, w celu dostarczenia zamówień.
  2. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
  3. Dane udostępnione dobrowolnie przez Użytkownika będą przechowywane nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Użytkownika zgody.
  4. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.