Przejdź do treści

O nas

Cześć! Mam na imię Ewa i to ja stoję za całym projektem ja tu tylko szyję.

Jestem fanką wszystkiego co ładne, ma ciekawy detal, jest ręcznie wykonane i przede wszystkim jest funkcjonalne. Zawsze miałam smykałkę do rękodzieła i już ładnych parę lat temu zajęłam się szyciem. Im głębiej wchodziłam w obszar szycia, krawiectwa, materiałów i maszyn, tym bardziej pochłaniał mnie ten świat. Wciągnęło mnie do tego stopnia, że pasję uczyniłam swoją pracą. Obecnie szyję akcesoria na zamówienie, sprzedaję swoje prace na targach młodego designu i rękodzieła oraz prowadzę warsztaty szycia i rękodzieła dla dzieci i dorosłych.

Jestem jedną z nielicznych na świecie osób, która poświęciła pracę magisterską tematowi nerek-saszetek. Tytuł pracy magisterskiej, którą broniłam na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku brzmiał „Saszetki biodrowe w kontekstach społeczno-kulturowych”. Można zatem powiedzieć, że jestem „magistrem od nerek”.

Choć skromnie powtarzam, że ja tu tylko szyję, to w rzeczywistości również projektuję, dopieszczam, kroję, szyję, wykańczam, fotografuję, mailuję, wysyłam zamówienia i ogarniam wszystkie sprawy związane z prowadzeniem firmy.

Warto wspomnieć o wsparciu firmy – Michale, który równie skromnie powtarza: ja tu tylko pomagam. Michał wspiera mnie emocjonalnie i podtrzymuje na duchu, kiedy terminy gonią. Jest również testerem wszystkich produktów oraz systematycznie przeprowadza kontrolę jakości rzeczy, które szyję. Bez niego nie udałoby się postawić strony i sklepu internetowego.

Jeśli podobnie jak ja, lubisz rzeczy dobrze wykonane i solidnie przemyślane, zapraszam do zakupów.

Polecam się na co dzień i od święta!

Ewa

mózg całej operacji

Michał

Tester, tech-support

jacuś

Siła robocza